Başarısıyla piyasanın en popüler e-sigara modellerinden birisi olan Vaporesso Revenger Kit, kalitesiyle bütçe derdi olmayan buğu sevdalılarını bekliyor. Eğer sağlam, kullanışlı ve şık bir mod sigara arıyorsanız Vaporesso Revenger ne olursa olsun ilk tercihiniz olmalı!


Vaporesso Revenger, kendi eşiti olan 220 Watt’lık mod sigara modellerinden bir adım ötede. Onu başarıya ulaşmış ve benzerlerinden bir adım ötede kılan şey ise ilk önce şık ve kaliteli işçiliği olan bir e-sigara modeli olması. Eğer tam anlamıyla eksiksiz bir mod sigara arıyorsanız, tercih etmeniz ihtiyaç duyulan mod sigara modeli mutlaka Vaporesso Revenger omalıdır. Peki Vaporesso Revenger’ı bu kadar eksiksiz ve harika kılan şey nedir?


Vaporesso Revenger’ın ilk mühim özelliği NRG coil tankı. Vaporesso Revenger’ın iki değişik tank seçeneği mevcut. Tank olarak 2.5 ml yada 5 ml olanı tercih edebiliyorsunuz. NRG coil altyapısı cihazın 5 değişik atomizer coil ile çalıştırılabilmesine imkan sağlıyor. Tüm bunlara ayrıca geniş 0.96 inç boyutundaki ekran, usb şarj girişi, usb şarj kablosu değiştirilebilen ön kısım benzer biçimde ayrıcalıklar Vaporesso Revenger’ı oldukça başarıya ulaşmış bir e-sigara modeli haline getiriyor.

Vaporesso Revenger, ülkemizdeki değişik kaynaklarda Vaporesso Revenger Mini’den oldukca daha düşük fiyatlara bulunabiliyor ki bu da aygıt için mühim bir ayrıntı. Ancak Vaporesso Revenger’ın artıları bununla da  sınırı olan kalmıyor. Üst yandan kolayca doldurulabilen likit tankı, 2 tane 18650 şarjlı pil yuvası pratik ve şık gövdesiyle Vaporesso Revenger ne kadar başarıya ulaşmış bir mod sigara bulunduğunu bize gösteriyor. Cihazın 510 vidalama sistemine haiz tank girişinden gövdesine ve hatta şarj kablosuna kadar hey ayrıntısı oldukca başarıya ulaşmış.


Peki Vaporesso Revenger’ı kimler tercih etmeli? Öncelikle cihazın ana ekranında anaolog yada dijital saat monitörü ve pil göstergeleri benzer biçimde teferruat Vaporesso Revenger’ı oldukca başarıya ulaşmış kılıyor. Vaporesso Revenger, erkek – hanımefendi mod sigara hazzını yaşamak isteyen ve tam anlamıyla bir mod sigara arayan her insanın ne olursa olsun tercih etmesi ihtiyaç duyulan bir mod e-sigara modeli olarak karşımıza çıkıyor. Zaten piyasadaki en popüler Vaporesso Ürününün Vaporesso Revenger bulunduğunu da kolaylıkla söyleyebiliriz. Küçük, şık ve pratik gövdesiyle Vaporesso Revenger, en popüler ve başarıya ulaşmış mod sigara olarak karşımıza çıkıyor. Hızlı şarj sistemiyle de oldukca kullanışlı olan Vaporesso Revenger, Swag Kit ve Revenger Mini modellerine gore oldukca fakat oldukca daha popüler ve başarıya ulaşmış bir aygıt olarak karşımıza çıkıyor. Sınıfının en popüler e-sigara modeli olan Vaporesso Revenger tekrar 220 Watt gücünde olan Smok Alien’a bakılırsa oldukca daha sofistike ve ince işçilik ürünü bir e-sigara olarak karşımıza çıkıyor.