Smok elektronik sigara markası 2010 yılında Çin de kurulmuş olup, bütün dünyaya milyonlarca e sigara aygıt, atomizer ve Smok coil lerini satan Global bir şirkettir. Bu e sigara firması, birçok sertifikayı almış olup, garantili ve güvenceli satış icra eden örneksiz firmalardan birisidir. Bu firma, kalem seçimi elektronik sigara, mod e sigara ve son yılların trendi olan pod mod cihazları üreterek kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır.


Smok firmasının en oldukça küçümsenilmeyen özelliklerinden birisi de; kullananların isteklerine kulak vererek devamlı kendisini geliştirmekte ve kullanıcılarını doyum etmektedir. Smok Stick V8 de Stick seçimi elektronik kısaca kalem tipi dediğimiz elektronik sigaralara örnektir; sadece birçok kalem e sigaraya oranla fazlaca kuvvetli batarya ve moda sahiptir. Böylece Smok Stick V8 hem kuvvetli buğu bulutları çıkarmanızı bununla beraber yoğun aroma ileterek elektronik sigaradan almış olduğunuz keyfi arttırır.


Smok Stick V8 Hakkında Genel Bilgiler


Smok Stick V8 kullanması oldukça huzurlu olan fertleri yormayan bir tasarıma haiz kalem tip elektronik sigaradır.

Smok Stick V8 kuvvetli batarya mod a haiz, yoğun buğu performansına haiz elektronik sigaradır.

Smok v8 Stick coil olarak Smok V8 coilleri ile ahenkli çalışır. Ayrıca dilerseniz, manuel biçimde kendi coilinizi kendiniz de oluşturabilirsiniz.

Smok elektronik sigaranız mod üstünde bir tane ateşleme tuşu vardır ve cihazınızı çalıştırmak için bu tuşa süratle beş kere basmanız yeterlidir. Yine, Smok V8 Stick nargile içim şekline uygundur ve fazlaca huzurlu bir biçimde bu butonu kullanarak çekime başlayabilirsiniz.

Bu kalem tip elektronik sigaranız batarya gücü 3000mAh tır. Kalem tip e sigaralara gore fazlaca kuvvetli bir mod a sahiptir. Böylece fazlaca yoğun buğu bulutları çıkarabilirsiniz.

Smok elektronik sigaranızı şarj etmek için kit içinden çıkan özgün USB şarj kablosunu kullanmanızı öneririz. E-sigaranız üstünde ateşleme butonunda LED fer göstergesi bulunur. Bu fer ile cihazınızın şarj durumunu talip edebilirsiniz.

Bu kalem tip elektronik sigaranızın atomizeri, Smok atomizer ler içinde en oldukça burun kıvırılmadan kullanılan Smok TFV8 Big Baby Beast Atomizer, oldukça kuvvetli bir atomizerdir. Bu atomizer fazlaca geniş likit kapasitesine sahiptir. 5 ml e-likit kapasitesi ile gün süresince likitiniz bitmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Elektronik sigaranızın atomizer temizliği ise fazlaca kolaydır. Smok atomizer, mod kısmından oldukça rahatlıkla ayrılarak atomizer temizliğini rahatlıkla yapabilirsiniz. Parçalar birbirinden rahatlıkla ayrılıp, takılabilir.

Smok Stick V8 Kit İçeriği

1 x Smok Stick V8 Mod (3000 mAh)

Smok atomizer (Big Baby Beast Atomizer)

2 tane Smok coil (Smok M2 0.15 ohm  atomizere takılı, Smok M2 0.2 ohm yedek coil)

Kullanım kılavuzu

Şarj aleti (USB kablo)

Smok Stick V8 Likit Dolumu

Smok elektronik sigaranız tank bölümü 5 ml hazneye sahiptir. Ayrıca, likit dolumu fazlaca kolaydır. Smok TFV8 Baby Beast atomizerinize oldukça huzurlu likitinizi doldurabilirsiniz. ilk başlarda atomizer kapağını sağa doğru çeviriniz ve likit ağızlığı kısmından e-likitinizi doldurabilirsiniz. Doldururken likitinizi taşırmamaya ve atomizer boşluğuna sıçratmamaya itina gösteriniz, yoksa çekim sırasında sıçrama vb. sorunlarla karşılaşırsınız.


Likit dolumunuzu yaptıktan sonrasında, Smok coil de bulunan pamuğun likiti yeterince emmesine itina gösteriniz. 15-20 dakika bekledikten sonrasında esigaranızı açınız ve çekime başlayınız. Böylece aroma tadını oldukça huzurlu alırsınız ve istenmeyen yanık tadını almamış olursunuz.


Smok Stick V8 Teknik Özellikler


Smok Stick V8 elektronik sigara, istenmeyen yada kontrolünüz haricinde oluşan durumlara karşı cihazınız otomatikman kendisini korumaya alır.

Atomizer sorunsalı: şayet Smok elektronik sigaranız mod ile atomizer tam takılı değilse yada rabıta problemi varsa, ateşleme tuşunda bulunan LED fer göstergesi dört kere süratle yanıp sönecektir.

Smok v8 Stick için kullanacağınız, Smok coil rezistans ayarları 2.5 ohm kıymetini aşmamalı , 0.1 ohm değerinden de düşük olmamalıdır. Yine, şayet Smok coil değerleri olması ihtiyaç duyulan aralıkta değilse, ateşleme tuşu nda LED fer yanıp sönecektir.

Kimi vakit siz bilincinde olmadan, ateşleme tuşuna basıyor olabilirsiniz. Uzunca basılan ateşleme tuşu, Smok Coil lerinize fazlaca zarar verir,  yanmasına niçin olur. Eğer bu konum sekiz saniyeden fazla sürerse, aygıt kendisini koruma alır ve otomatikman kendisini kapatır.

Smok elektronik sigaranız oldukça uzun zaman güneş ışığında kalıp, yüksek sıcaklığa maruz kalırsa kendisini otomatikman kapatacaktır ve korumaya alacaktır.