SMOK G PRIV 2 - 230W dijital bir canavardır ve Smoktech'in en iyi mamüllerinden birisidir. Ürün, yeni benzersiz dokunmatik monitör moduyla, kullanıcı dostu olacak halde tasarlanmıştır. Özelleştirilebilir üst hava akış sistemi, ısı kontrolü vb. şeklinde öteki özellikler, cihazın etkisi altına alan hale gelmesinde mühim rol oynar. Smok G-Priv2 kiti, kullananların beklentilerini fazlasıyla karşılamaya şimdiden hazır durumda!


SMOK G PRIV 2, en üst seviye şık tasarıma ve dokunmatik monitör ara yüzüne haiz, yenilikçi, müsait fiyatlı bir elektronik sigara kitidir. Birçok kullanıcıyı etkilemeye devam etmektedir. Olağanüstü özellikleri, öteki imalat endüstrilerinin de aynı şeyi yapmasını sağlamıştır. Dokunmatik monitör modundaki izlemesi rahat menüsünü kullanarak watt, ısı, en az direnme değeri, buğu efektleri, vb. özellikleri değiştirebilirsiniz.


Üzerinde görüntüleme ve ayarlamalar yapmak bu sayede kolaylaşır. Kullanıcıların yeni SMOK G-Priv2 kitini etkisi altına alan bulacaklarından en küçük bir şüphemiz yoktur. Üstten hava akışlı 4ml haznesi, her pufun dilediğiniz lezzetle varlıklı olan doyum edici buharlara haiz olmasını sağlar.

 

Yazının devamında şunları bulacaksınız:

SMOK G-Priv2 Dizayn

SMOK G-Priv2 Ana Özellikler

SMOK G-Priv2 Performans

SMOK G-Priv2 Benzeri Kitler

SMOK G-Priv2 Bizim Görüşümüz

SMOK G-Priv2 Diğer Özellikler

Smok G-PRIV2 – Dizayn


Öncelikle cihazın yeni tasarımının fazlaca şık ve pratik bulunduğunu belirtmekte yarar görüyorumç Smok şirketi, üstün ve çağdaş bir tasavvur yapmak için harika bir iş çıkardığı kanaatindeyim. 2 OLED Renkli inç büyüklüğündeki geniş dokunmatik monitör ara yüzü size 21. asır akıllara durgunluk veren bir elektronik sigara kit hissini veriyor. Dokunmatik monitör çözünürlüğü, eski sürümlerinden daha iyi olan daha net bir imaj için yükseltilmiştir. 

 

Smok G-Priv2 Kutu içeriği:

Smok G-Priv2 Box Mod

TFV8 X-Baby Tank – Q2 0.4Ω Dual Coil

TFV8 V8 X-Baby T6 0.2Ω Sextuple Coil

Yedek Cam

USB Sarj Kablosu

Kullanım Kılavuzu

Yedek Parçalar

Smok G-PRIV2: Ana Özellikler2,0 ”Dokunmatik Ekran Mod - öncü bir zeki telefon benzeri ara yüz. Binlerce defa kontrol edildi ve dağınık dayanıklı monitör olduğu kanıtlandı. Ayrıca daha net bir monitör çözünürlüğü, altı renk ayarı ve daha parlak ikonlar bulunmaktadır.; önceki özgün sürümlerden daha iyi bir ara yüz kullanılmıştır.

 

230 watt Maksimum Çıkış - kutu modu, ortalama 0.1 Ohm dirence haiz bir atomizer coiline etken halde güç verebilmektedir.. İnanılmaz özelliklerden birisi de, ön ayarlardan birini seçerek ısıtma modunu kişiselleştirme imkanının olmasıdır; Sert, düzgüsel ve yumuşak. Şeklindeki seçenekler ile kullanım sağlayabilirsiniz

 

Büyük Boyutlu Ateşleme tuşu - ateşleme düğmesi herhangi bir memnuniyetsizliği en aza indirmeye destek olmak için tasarlanmıştır. 

 

Ayrı Güç Düğmesi - SMOK şirketi, kutu modunu açma / kapama yapmak için ayrı bir düğme tasarladı ve ayarlarınızı dokunmatik ekranla engelleyebilecek hataları ortadan kaldırdı. 

 

TVF8 X-Baby Tank yardımıyla 4 ml likit dolumu yapabilir ve bunu akıtma sorunu yaşamadan güvenle saklayabilirsiniz. Cihaz; güvenilir bir kilitleme ve likit dolum mekanizmalarına sahiptir.


Smok G-PRIV2: Performans


Dört gözle beklediğimiz şeklinde, G-Priv2, buğu performansı laf mevzusu olduğunda fazlaca başarı göstermiş sonuçla karşımıza çıktı. Mod kısmı, soğuk havalandırmadan buğu kovalamaya kadar harika buharlaştırma deneyimi sunar. Ürün, öteki markaların modları ile karşılaştırıldığında buğu performansı noktasında birkaç adım ileride durmaktadır. Sub-ohm dirayetli coilin ateşlenmesi hakkındaki en küçük güçlük yaşamayan Dual 18650 pillere sahiptir. Bu İkili Batarya ortalama iki gün standart şartlarda kullanım ile dayanmaktadır. 

 

Kutu modu iki coil ile birlkte gelir - V8 X-Baby Q2 ve VY X-Baby T6. 40 - 70 watt gücündeki 0.4 Ohm'sevinç coiller daha büyük buharlar ve ortama güzel bir lezzet sunar. 50 - 60 watt  arası kullanılması öneri edilir. 55W üstündeki herhangi bir güç için yarı kuru ve kifayetsiz tatlar almaya başlarsınız. T6 0.2-ohm 40 - 110 watt olarak değerlendirilirken, daha iyi bir buğu deneyimi için 70 - 90 watt arasında kullanılması önerilir. 

Bu şartlar göz önünde bulundurulduğunda, likit mevzusunda da doğru tarzı de yaparak en üst derecede lezzet almanız olası olacaktır.


Benzer Kitler


Smoant Charon TS 218 Touchscreen Box Mod: Bu mod, dokunmatik monitörü ve kullanıcı dostu ara yüzü ile benzer cihazlar içinde gösterilebilir. Fiyat aralıkları da benzer seviyelerdedir. Her ikisi de muhtelif ve benzer renklerde satışa sunulmaktadır. Asmodus Minikin 2, daha minik bir - en çok watt gücüne (230W ile karşılaştırıldığında 180W) ve Smok'tan daha minik bir - atomizer direncine sahiptir.

 

Smoant Charon TS 218 Touchscreen Box Mod


Smoant Charon, inanılmaz bir buğu deneyimi için manyetik element batarya ve Büyük Boy Dokulu Ateşleme Düğmesine sahiptir. Her iki kutu modu da hassas dokunmatik monitör teknolojisi sunar ve benzer ısı aralıklarına ve atomizer dirençlerine sahiptir. Smoant Charon TS 218 fiyat olarak benzer sadece Smok G Priv 2 ile aynı hava akımı teknolojisine haiz değil ve birazcık daha hantal bulunduğunu söyleyebiliriz.

 

Bizim Görüşümüz


SMOK şirketi bilhassa son yıllarda yapmış olduğu yatırımlar ve teknolojik geliştirmeler ile birçok kullanıcıyı etkilemeye devam ediyor. Çift 18650 pil ile üretilmiş bu yeni nesil cihazlar ile, bütün elektronik sigara ihtiyacınız olan şeyleri güvenle karşılayabilirsiniz. Olağanüstü özellikleri, öteki elektronik sigara üreticilerini de aynı şeyi oluşturmaya itmiştir. Özellikle bu cihazda kullanılan mod, aşağıdaki özellikleri kullanarak kendini otomatikman korumak için tasarlanmıştır: Düşük Voltaj Koruması, Kısa Devre Koruması, Düşük Direnç Koruması, Aşırı Isınma Koruması, Düşük Batarya Uyarısı, 10 İkinci Kesilme, Ekran Kilitleme Düğmesi ve İkili Batarya Ömrü Göstergesi.

 

Son dönemde üretilmiş en iyi 10 aygıt arasına koyabileceğimiz bu ürün makalenin başlangıcında da belirttiğimiz suretiyle tam bir teknoloji canavarıdır.