Juul pod mod elektronik sigara modelleri icadından itibaren bütün dünyada büyük yankı uyandırmayı başarmıştır. Öyle ki, e sigara endüstrisini oldukça büyük seviyede değiştirmiş ve birçok yenilik getirmiştir. Juul kullanması ile marketteki pod mod bilinirliği ve kullanması da aynı miktarda artmıştır. Bu yazımızda da Juul likit önerilerinde bulunacağız. Bu sayede değişik aromalardaki salt likit çeşitleri içiminizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.


Pod Mod Likit Tavsiye

Juul kullanması ile elektronik sigara kullanıcıları pod mod modeller ile tanışmaya başladı. Pod mod e sigara çeşitleri, klasik e sigara modellerine bakılırsa daha minik ebatlarda ve ağırlıklı olarak MTL içime sahiptir.


MTL içim modeli açılımı mouth-to-lung şeklindedir. Bu içim modeli daha oldukça klasik sigaraya yakın hissiyat vermektedir. Özellikle sigarayı bırakmayı hedefleyen bireyler için Juul tarzındaki pod mod modeller, bu süreçte fazlaca destek olmaktadır.


Juul ile beraber yaşamımıza yeni bir likit türü daha girdi: salt likit. Bir başka söylemle, klasik elektronik sigaralardan değişik olarak daha azca buharlı ve içimi daha tok likit türleridir.

Klasik Juul pod mod içinde hazır likiti bulunan kartuşları ile gönderilmektedir. Bu kartuşlar ise meyveli, tütünlü yada mentollü benzer biçimde birçok değişik seçeneğe sahiptir. Son zamanlarda ise kişiler kendi tercih ettikleri salt likitleri Juul kartuşlara doldurabilmektedir.


Dilerseniz boş halde satılan Juul kartuşlar satın alarak birbirinden değişik ve leziz salt likit çeşitlerini deneyebilirsiniz. Bu durumun birçok pozitif yanları olacaktır. ilk başlarda değişik ve sevdiğiniz aromaları kullanabileceksiniz. Bir öteki pozitif yanları ise klasik hazır Juul kartuşlara oranla oldukça daha ekonomik olacaktır. Bu kartuşları uzun zaman kullanabilirsiniz, klasik Juul kartuşlarının aksine tek kullanım değildir.


Juul likit önerimize en oldukça tercih edilen markalardan birisi olan Mr.Juul ile başlayabiliriz. Mr. Juul mentollü, meyveli ve tütün aromalı olmak suretiyle birçok değişik likit seçeneğine sahiptir. Ultra leziz tatları yanı sıra içimi ise son aşama yumuşaktır ve herhangi bir boğaz tahrişine niçin olmaz. Mr.Juul likit markası klasik Juul kartuşlarında bulunan tatlara fazlaca yakındır. Eğer Juul haricinde değişik pod mod kullanıyorsanız Mr.Juul salt likit çeşitlerinizi cihazınız ile 0 ahenkli halde kullanabilirsiniz.


Pod mod likit tavsiyesi için Mr. Juul markasının iki değişik nikotin kıymeti mevcuttur. Eğer nikotin ihtiyacınız olan şeyi gidermek istiyorsanız 20mg seçeneklerini değerlendirmenizi öneririz. Kimi kullanıcılar ise nikotin bağımlılıklarından tamamen kurtulmak adına likitlerin 0mg seçeneğini araştırmaktadır. Mr.Juul salt likit çeşitlerinin bütün aromalarının 0mg nikotin seçeneği sitemizde mevcuttur.


Juul likit teklif ismi altında sizlere sunabileceğimiz bir öteki marka ise Sapphire Salt markasıdır. Bu markada ise onlarca değişik aroma bulunmaktadır. Kurabiyeli, kahveli, mentollü, tütünlü benzer biçimde birçok değişik aroma da seçeneği bulunmaktadır. Aynı halde bu marka, öteki pod mod likit tavsiyesi grubumuzda da yer alabilmektedir. Yani Juul haricinde şayet değişik pod mod kullanıcısıysanız, cihazınız ile ahenkli bir halde çalışacaktır.


Juul likit öneri mevzusunda şayet premium tatlar arıyorsanız, dünya markalarına bakmanızı öneririz. Halo, One Hit Wonder ve Nasty Juice benzer biçimde birçok dünya devi salt likit üretimine başlamıştır. Bu markalar ise içinde en kaliteli aromaların en dengeli oranlarda birleşimi bulunmaktadır. Juul likit önerisi için One Hit Wonder Salt likit kategorimizi inceleyebilirsiniz. Bu likit gurubunun ise hem 25mg aynı zamanda 35mg nikotin seçeneği mevcuttur.


Özet olarak bu yazımızda Juul likit tavsiyeleri ve pod mod likit tavsiyeleri üstüne durduk. Eğer bir Juul yada pod mod kullanıcısıysanız klasik e likitlerin cihazınızla ahenkli çalışmayacağını bilmeniz fazlaca önemlidir. Hem cihazınızın yüksek performansta emek harcaması için aynı zamanda likitinizden verim alabilmek adına salt likit seçmeye itina gösteriniz.