Son yılların en fazlaca tercih edilen sigara bıraktırıcı ürün elektronik sigaralar çoğu zaman usb şarj özelliğine sahiptir. Bu nedenle bu mamüllerin şarjı ne kadar devam edebileceği ek olarak ürün üstünde yer edinen mAh kıymeti üstünden anlaşılabilir. Günlük yaklaşık kullanım cevabında 1600 mAh değerine haiz olan bir elektronik sigaranın şarjı 24 saat süresince devam eder. Bu bakımdan elektronik sigaraların şarj ömrü pek fazlaca sigara bıraktırıcı mamüllerin şarj ömrüne oranla daha uzun soluklu devam ediyor Bu da kullanıcılara elektrik harcanması açısından da tutum etme olanağı sunuyor.


Elektronik Sigara Nedir?


Dünya çapında yoğun olarak istek kabul eden elektronik sigara yada toplumda malum adıyla e-sigara isminden de anlaşılacağı suretiyle toplamda 3 değişik bölümden oluşur. Elektronik dizayna haiz olan, muhteviyatında kimyasal mamüllerin yer almadığı ve suni bir nikotin maddesi salgılanan müessir bir sigara bıraktırıcı cihazdır. Bu cihazın günlük olarak tertipli bir halde kullanılması sigara bağımlılığından en kısa zaman içinde kurtulmak laf konusudur. Elektronik sigaralar tamamen emin olduğu için Sağlık Bakanlığı tarafınca da lüzumlu testler yapılma ve bu aşamadan itibaren onaylanarak müsait fiyat tarifesinden satışa sunulmuştur.


Elektronik Sigara Ne İşe Yarar?


Pek fazlaca ülkelerde laf mevzusu olduğu şeklinde devletimizde de sigara bağımlılığı yüksektir. Bu negatif durumun naturel yöntemle kalıcı olarak ortadan kaldırılması amacıyla elektronik sigara tercih edilmiştir. ilk olarak Çin’de üretimi süregelen bu aygıt ancak sigara bağımlılığından kurtulmak için hususi olarak üretilmiş ve devletimizde de satışa sunulmuştur. Ülkemizde geçmişten günümüze kadar sigaraya bağlı olarak binlerce ölüm olayları meydana geliyor. Bu durumun önlenmesi ve sıhhatli topluluk oluşturulması açısından elektronik sigara kullanması devletimizde yaygınlaştırılmıştır. Ürün naturel bir içeriğe haiz olduğu için genel esenlik üstünde zararlar oluşturmuyor. Bunun dışında son aşama hijyenik olduğu için muhit dostudur.


Elektronik Sigara Pilinin Özellikleri


Elektronik sigarayı hususi kılan birçok etkenler bulunuyor. Söz mevzusu etkenlerden biri de pil şu demek oluyor ki batarya kısmıdır. Yüksek teknoloji üstünden açılan elektronik sigara pili beden kısmında yer ediniyor. Oldukça şık ve estetikli bir dizayna haiz olan batarya her ne kadar uzun soluklu olarak tesirini devam ettirse de vakit içinde standardını kaybediyor. Bu nedenle elektronik sigara bataryası ömrünü tamamladığında yeni pil katılımı gerekiyor. Elektronik sigaraların bataryası da uzun soluklu devam etmesi açısından özgün olması gerekiyor. Bu bakımdan ürünün e-sigara resmi satış sitesinden sipariş verilmesi öneri edilir. Ayrıca siteden elektronik sigara kapıda ödeme gibi de aygıt sipariş verilebilir.


Elektronik Sigara Coil


Elektronik sigara coil ürün için hususi olarak geliştirilmiş bir malzemedir. Ürün içinde kaliteli pamuk ve teller yer ediniyor ve ateşleme ondan sonra ısınma eylemi gerçekleştirir. Bu araç-gereç kullanım süresine bağlı olarak tesirini uzun yada kısa süreli devam ettirebiliyor. Ancak çoğu zaman ömrü 2 ila 3 hafta aralığında devam edebiliyor. Ömrü tamamlandığında yenisi satın katılımı gerekiyor. Diğer bir ifadeyle elektronik sigara coil durağan kullanılması laf mevzusu değildir. Ürün öteki elektronik sigara yedek parça malzemelerinde olduğu şeklinde Türkiye nitelik standartları üstünden hususi olarak üretiliyor. Herhangi yan tesirleri bulunmuyor.


Elektronik Sigara Tank Ve Elektronik Sigara Likit


Elektronik sigara tank sıvının konulduğu bölümdür. Bu kısmın boyutu baz alınarak içine aktarılan sıvının miktarı belirleniyor. Elektronik sigara tank kısmının en mühim özelliği ise, akıtma, kullanıcı ağzında sıvı akması laf mevzusu olmamasıdır.Bunun dışında aşırı ısınması laf mevzusu değildir. Elektronik sigara likit ise, son aşama mühim bir ayrıntıdır. Çünkü devletimizde elektronik sigara likit üretimi meydana gelen pek fazlaca şirketler yer ediniyor. Bunun dışında likit yurt dışı üstünden de sipariş verilebiliyor. Likit içinde yer edinen nikotin düzeyleri ise 0.3, 0.6, 0.9, 0.12 ve 0.18 mg düzeylerinde olacak şekilde belirlenmiştir. Günlük 1 paket sigara tüketen kullananların 6 mg’lik likit kullanımı uzmanlar tarafınca öneriliyor. Bu mevzuda şirket yetkililerimizden malumat alabilirsiniz.